LOL Sesli Sohbet Ne Zaman Gelecek ? 

LOL Sesli Sohbet Ne Zaman Gelecek ? 

LoL sesli sohbet özelliği hakkında yeni ipuçları vermeye devam ediyor. Dünyanın en ünlü oyunu olan League of Legends’te uzun süredir beklenen sesli sohbet uygulamasının nasıl kullanılacağı ise birçok kişi tarafından merak edilmektedir. LOL sesli sohbet ile ekstra uygulamalar kullanmaya gerek kalmadan sohbet başlatmak mümkün olacak. Eklenmesi beklenen bu yeni özellik sayesinde takım arkadaşlarınızı kolayca bulabilir ve iletişim halinde kalabilir aynı zamanda oyunda yeni insanlarla tanışarak daha da güçlenebilirsiniz. Oyun içi iletişimin yanı sıra sohbet platformumuz üzerinden de benzer özellikleri kullanarak yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Grup özelliği ile arkadaş listenizde bulunan tüm kişilerle ortak sohbet başlatmanız da son güncelleme ile mümkün hale getirilmiştir.

En İyi Sesli Sohbet Chat Uygulamaları!

LOL gibi online oyunlar üzerinde sesli iletişim kurabilmek için çeşitli uygulamalar kullanılmaktaydı. Özellikle sesli sohbet imkanına sahip sohbet platformları oyun içi sohbet özelliği olamadan önce en sık kullanılan yöntemlerden biridir. Türkiye’nin en güncel sohbet platformu https://www.websohbet.net/  üzerinden bu kişilerin rahatlıkla yeni sohbet başlatmaları ve sohbet özelliklerini kullanarak oyun içi gizli iletişim kurmaları mümkündür. Lol sohbet sorunu yaşandığı sıralarda yine online sohbet platformları oyuncuların tercih ettiği ilk uygulamalar arasında yer almıştır. LOL sesli sohbet özelliğinin gelmesinin ardından oyun içinde yaşanan birçok sorun bu sayede giderilmiş oldu. İster oyun içi ister oyun dışında sohbet platformumuzu kullanarak yeni insanlarla tanışabilirsiniz.

Bedava Sesli Sohbet Siteleri!

Son yıllarda dünya genelinde oldukça yaygın olarak oynanmaya başlayan League of Legends sesli sohbet özelliği ile hizmet vermeye başlamıştır. Ancak oyuncular tarafından bu özellik beklentileri karşılamaya yetmemiştir. Oyun üzerinden iletişim kurulamadığı zaman en çok tercih edilen yöntemler arasında ise sesli sohbet siteleri gelmektedir. Lol ses gitmeme sorunu yaşandığı anlarda sohbet platformumuz üzerinden oyun arkadaşlarınızla iletişime kaldığınız yerden devam etmeniz mümkündür. Lol sesli sohbet ayarı yaparak ister oyun içinde isterseniz de oyun dışında iletişim kurmaya kaldığınız yerden devam etmeniz mümkündür. Türkiye’nin ücretsiz ve kaliteli tek sohbet platformunu hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Share

You may also like...

Bir cevap yazın