Canlı Sohbet Sitemizi Sizler İçin Özenle Tasarladık

Canlı sohbet, anında mesajlaşma yoluyla web sitesi ziyaretçilerinizle anında iletişim kurmanıza olanak sağlar. Temel düzeyde yazılımın anlık ileti bölümü, Skype gibi normal bir masaüstü ileti uygulamasıyla aynı şekilde çalışır ancak web sitesi ziyaretçisinin özel bir yazılıma ihtiyacı yoktur. Sohbet tarayıcı pencerelerinde görünür ve web ziyaretçisi canlı sohbet kutusuna yazarak sohbet edebilir.

Canlı Sohbet Sitemizin Özellikleri

Sitemizde sunduğumuz canlı sohbetin özellikleri kısaca şunlardır:

  • Karşılıklı yapılan sohbetlerde yazı ve görüntüler karşıdaki kullanıcıya anlık olarak çok hızlı bir şekilde iletilir. İletim hızı yaklaşık 0.05 saniyedir.
  • Karşılıklı yapılan ikili sohbetler kayıt altına alınmaz. Bu nedenle de 3. Kişilerin bu mesajlara erişim imkanı yoktur.
  • Görüntü kalitesi en son 4.5 G teknolojisi kullanılarak iletilir. Böylece olabilecek en yüksek kalitede görüntülü iletişim sağlanır.
  • Canı sohbet sitemize mobil cihazınızdan da bağlanabiliyorsunuz.
  • Canlı sohbet sitemize giriş yapmak için üye olma zorunluluğu yoktur.
  • Canlı sohbet sitemiz ücretsizdir.
  • Canlı sohbet sitemizde 7/24 destek yardım ekibi bulunuyor.

En çok tıklanan canlı sohbet sitesi muhabbet.org olarak karşımıza çıkıyor. Canlı sohbet sitelerinin kullanımı son 2 yıl içinde %1800 gibi katlayarak artan bir yoğunluktadır.

Bunda ilerleyen teknoloji ile birlikte eskiden kameralı sohbet olarak bilinen sohbetin çok daha iyi şartlarda yapılabiliyor olmasının etkisi büyüktür. Sitemiz üzerinden yapılan canlı sohbetlerde partnerinizi gerçekten karşınızdaymış gibi hissedebilirsiniz.

Aşk ilişkisi her insan için birincil derecede önemlidir. Aşk ilişkisi kurabilmek için partnerinizle tanışmanız gerekir. Tanışmak için de detaylı ve uzun sohbetler yapılması gerekir. İşte gerçek aşkı bulabilmeniz için sizi de sitemizde canlı sohbet uygulamasına bekliyoruz. Böylece konuştuğunuz  kişiyi canlı canlı görme imkanına sahip olun.

Canlı Sohbet Sitesine Giriş

Canlı sohbet sitemize giriş çok basittir. Sitenin ana sayfasında istenen bir nickname ile giriş yapmanızdır. Nickname ile giriş yapar yapmaz ekranda sohbet edilmesi tercih edilecek kişilerin adları çevrimiçi olup olmadıkları ve fotoğrafları çıkar. Bu kriterlere göre isteğiniz birisi ile sohbet etmek için beğendiğiniz resmin üzerine tıklama yapmanız yeterlidir.

Share

You may also like...

Bir cevap yazın