Yasal UyarıSitemizde yayınladığımız tüm meteryaller ile ilgili yasal uyarı ( duyuru ) başlığında bulunmaktasınız.

Uyar kaldır yöntemini benimseyen bir sohbet chat sitesiyiz.

Uyar – Kaldıralım: Sitemiz ile ilgili herhangi bir hukuki işlem başlatmadan önce bizi iletişim bölümünü kullanarak uyarmanız gerekmektedir. Uyarınızı aldığımız günden itibaren 3 iş günü içerisinde size olumlu/olumsuz dönüş yapılacaktır. Aksi taktirde karşı tazminat dava hakkımızı saklı tutuyoruz.

Videolar hakkında: Sitemizde şuan hiç video içeriği bulunmamaktadır. Bu konuda bizi rahatsız etmeyiniz. Eklenelecek videolar ise “youtube” sitesinden embet kodları alınarak eklencektir, telif hakkı talebiniz var ise 3 iş günü içerisinde kaldırılacaktır.

Resimler hakkında: Sitemizde yayınlanan resimlerde google görsellerden alınmaktadır. Telif hakkı olabilir, araştırmadan ekleme yapılmaktadır. Çünkü çok fazlaca vaktimizi almaktadır araştırmak. Eğer telif hakkı talebiniz var ise lütfen iletişime geçiniz.

Yazıları hakkında: sitemizde yazılan yazıların %99’u özgün ve WebSohbet.Net’e aittir. Diğer %1’i ise alıntı yapılmıştır. Bu alıntılar için eğer rahatsızlık duyuyorsanız konu linki ve alıntı içeriğini text halinde belirterek admin@websohbet.net adresine lütfen mail atiniz.

Son olarak belirtmek isteriz ki websohbet.net chat sitesi diğer benzer sitelerden ayırt edilebilecek özellikte olması ve tamamen organik ve net bilgiler paylaşamaktadır. Bu yüzden eminim bu tür olumsuz yasal konularla karşı karşıya gelmeyeceğiz.

Not: Sitemize ait resim, logo, tasarım, özgün meteryalleri izinsiz olarak herhangi bir internet platformunda yayınlamak yasaktır. Yayınladığınız taktirde hukuki işlemden önce size ulaşma imkanımız varsa uyarılır, eğer ulaşamaz ve ulaştığımız taktirde uyarı dikkate alınmaz ise yasal işlem başlatma hakkımızı saklı tutarız.

WebSohbet.Net keyifli ve sorunsuz sohbetler diler.